230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
1626-1645
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
Palack dugóval
Parád, 19. sz. második fele, bíborpácolt üveg
1626. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, kis kopással
1627. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, aranyozás kopott
1628. tétel
Emlékpohár
1629. tétel
Díszpohár
magyar, 19. sz. vége, homokfúvott, bíborpácolt üveg, aranyozás nyomaival, szájperemén apró csorbulással
1630. tétel
Vadász pohár
osztrák, 20. sz. eleje, csiszolt, részben bíborpácolt üveg, köszörült díszítéssel, szájperemén apró csorbulással
1631. tétel
Pohár
német, 19. sz. második fele,csiszolt színtelen és bíborpácolt üveg, tejüveg réteggel, köszörült díszítéssel
1632. tétel
Díszpohár
magyar, 19. sz. vége, bíborpácolt üveg, zománcfestett díszítéssel, kopott
1633. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, részben bíborpácolt üveg, köszörült díszítéssel, kék zománcfestéssel, D.J. monogrammal
1634. tétel
Talpas pohár
osztrák, 19. sz. vége, csiszolt kétrétegű üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, aranyozás kopott
1635. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. vége, színtelen üveg, részben festett, csiszolt, köszörült díszítéssel, kis kopásokkal
1636. tétel
Díszpohár
osztrák, 19. sz. vége, színtelen, fazettált üveg, gazdag zománcfestéssel, aranyozással
1637. tétel
Váza
Ausztria, 19. sz. vége, csiszolt, köszörült üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, aranyozása kissé kopott
1638. tétel
Gyümölcsöstál
Parád, 19. sz. vége, bíborpácolt üveg, aranyozott zománcfestett díszítéssel, aranyozása kopott
1639. tétel
Fülespohár
Parád, 19. sz. vége, bíborpácolt csiszolt üveg, aranyozott díszítéssel, aranyozás kopott
1640. tétel
Emlékpohár
Ausztria, 19. sz. második fele, bíborpácolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, aranyozás kopott
1641. tétel
Talpas pohár
Parád, 19. sz. második fele, bíborpácolt, csiszolt üveg, aranyozott díszítéssel, aranyozás kopott
1642. tétel
Pohár
Parád, 19. sz. vége, bíborpácolt csiszolt üveg, aranyozás nyomával
1643. tétel
Palack
London, 1899, csiszolt, rubinpácolt üveg, sterling ezüst szerelékkel, kis sérüléssel
1644. tétel
Talpas kínáló
cseh, 19. sz. vége, bíborpácolt, zománcfestett, aranyozott üveg, köszörült díszítéssel, aranyozása kissé kopott
1645. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
1626-1645
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS