Kínáló
Lemberg, 1840 körül, 13 latos antik ezüst, "KB" mesterjegy, kitöltött talpazat, csiszolt, kétrétegű, festett és aranyozott üvegtállal, az üveg alja törött
Cukordoboz
Bécs, 1856, 13 latos antik ezüst, megfejtetlen udvari szállítójegy, sávos, gilosált felülettel, TMI bárói koronás monogrammal, kulccsal, működő zárszerkezettel
1122. tétel
Cukordoboz
1123. tétel
Úti evőeszköz készlet
Pest, 1845-1846, 13 latos antik ezüst, Pieroth József mesterjegy, kanálon ajándékozási vésettel, villa és kés acél felső résszel, eredeti dobozában, (Brestyánszky Nr. 154, 293.)
Főzelékes kanál
Bécs, 1792, 1807-1809 közötti bécsi adóbélyeggel, 12 latos antik ezüst, "AK" mesterjegy
1126. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, hengerelt, kalapált, cakkos peremű forma
1127. tétel
Cukorszóró
1128. tétel
Tejkiöntő
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 19. század végi forma, töredékes mesterjegy, öntött, indás rátétes frízzel, fülén csont gyűrűkkel, belül aranyozva
1129. tétel
Cukorszóró
Bécs (?), 1839, 13 latos antik ezüst, "IK" mesterjegy, baluszteres forma, vésett, domborított díszítéssel, talp javított
1130. tétel
Tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, S. FABRI J. mesterjegy, hengerelt, kerek forma, barokkos díszítésű szegéllyel és grófi, madaras címerrel
1131. tétel
Kávéskanna
1132. tétel
Fűszertartó
francia, 19. sz. közepe, 1838 utáni fémjel, 950 ezrelékes antik ezüst, Flamand Fils bélyegzővel, ívelt forma, gilosált, vésett díszítéssel, pálcás fogóval összekötve
1133. tétel
Fűszertartó
francia, 1838 utáni fémjel, 950 ezrelékes, belül aranyozott antik ezüst, ismeretlen mesterjegy, ívelt, barokkos forma középfogóval
1134. tétel
Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth és Lakos mesterjegy, belül aranyozva, art deco stílusú, bordázott díszítéssel
1135. tétel
Talpas kínáló
Pest(?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "LB"(?) mesterjegy, barokk formájú talpon kétrétegű, hámozott üveg, aranyozása megkopva, kis sérüléssel
1136. tétel
Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gerhardt Manó mesterjegy, bordázott test és rózsadíszes fedél, belül aranyozással, vésett MO tulajdonosi monogrammal
1137. tétel
Fűszertartó
Linz, 1813, 13 latos antik ezüst, adóbélyeggel, kecses, kosfejes lábakon, hengerelt palmetta díszszegéllyel és "AM" tulajdonosi monogrammal
1138. tétel
Füles kosárka