Doxa férfi karóra
Svájc, 20. sz. közepe, 1966-1999 közötti budapesti behozatali jellel ellátva, 14 k arany tok, jelzett: DOXA, indexes, eloxált számlappal, működik
1300. tétel
Utazóóra
francia, 1846 körül, tetején vésett "A. Clark 1846" felirattal, sárgaréz tok, fazettált és csiszolt üveglapokkal, arab és római számos számlap, vekkeres szerkezet, kulccsal, működik
1301. tétel
Nagyméretű ébresztős utazóóra
angol, 1900 körül, arab számos, percbeosztásos számlap, ébresztős szerkezet, sárgaréz tok, fazettált üveglapokkal, "S.M. 28 XII. 1911" vésett felirattal, működik, 2 db kulccsal
1302. tétel
Utazóóra
francia, 19. sz. vége, sárgaréz tok, fazettált üveglapokkal, arab számos számlap, ébresztőórás szerkezettel, 2 db kulccsal, kis sérüléssel, működik
1303. tétel
Omega duplafedeles férfi zsebóra
1304. tétel
IWC férfi karóra
1305. tétel
Doxa férfi karóra
Svájc, 20. sz. második fele, 1966 utáni budapesti behozatali jellel, 14 k arany tok, kerek, indexes számlap, jelzett Doxa by Synchron, működik
1305/1. tétel
Tisztilánc
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, kivehetetlen mesterjegy, art deco stílusú kéttagú forma, hiányos
1306. tétel
Óralánc
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, kivehetetlen mesterjegy, áttört szemekkel, nagy karabíner és rugókarika kis sérüléssel
1307. tétel
Tisztilánc
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 18 k arany, Wéber Nándor mesterjegy, mattított karika és vésett díszítéssel, üres pecsétfelülettel, kis sérüléssel
1308. tétel
Női zsebóra
1309. tétel
Karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k sárga és vörös arany glídes kombináció, Bajári (Bayer) Frigyes mesterjegy, duplanyelves zár, biztonsági kapoccsal
1310. tétel
Óralánc
Pest, 1910 körül, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, ismeretlen "KS" mesterjegy, trapézos szemekkel, karabínerrel, kis sérüléssel
1311. tétel
Utazó óra
francia, 20. sz. eleje, sárgaréz tok, fazettált üveglapokkal, római számos, percbeosztásos számlap, felhúzó kulcs pótolt, eredeti tok kis sérüléssel, működik
1312. tétel
Női karóra
1313. tétel
Doxa férfi zsebóra
1314. tétel
Karkötő
magyar (?), 20. sz. második fele, 1967-1999 közötti fémjel, 18 k arany, hivataljel mesterjegy nélkül, nyelves zárral és biztonsági nyolcassal
1315. tétel
Utazóóra
francia, 19. sz. vége, sárgaréz tok, fazettált üveglapokkal, római számos, percbeosztásos porcelán számlap, működik, kulccsal
1316. tétel
Miniatűr utazóóra
francia, 19. sz. vége, hátoldalán Aigrilles felirattal, arab számos sárgaréz számlap, sárgaréz tok, fazettált üveglapokkal, működik, kulccsal, eredeti tokban
1317. tétel
Duplafedeles férfi zsebóra