230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
861-880
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
Gésa
Japán, 20. sz. második fele, textil és fa applikáció, jelzett
861. tétel
Zöld Tára Istennő
Tibet, 1900 körül, tanka, tempera, vászon, selyem bordűrrel, sérült
862. tétel
Milarepa
Tibet, 1900 körül, tanka, tempera, vászon, sérült
863. tétel
Jamantaka
Tibet, 20. sz. közepe, tanka, tempera, vászon, selyem bordűrrel, sérült
864. tétel
Mandala
Tibet, 20. sz. első fele, tanka, tempera, vászon, selyem bordűrrel, sérült
865. tétel
Történelmi Buddha
Tibet, 20. sz. közepe, tanka, tempera, vászon, Buddha különböző megjelenési formái ábrázolással
866. tétel
Tál
Japán, 19. sz. vége, domborított, patinázott réz, perem javításokkal
867. tétel
Váza
Kína, 19. sz. vége, bronz, festett, vésett díszítéssel, hiányos
868. tétel
Díszváza pár
Japán, 1900 körül, bronz, plasztikus díszítményekkel, kis sérüléssel, hiányos
869. tétel
Komód
Itália, 17. sz., tömör fenyőfa és diófa, faragott díszítéssel, bronz veretekkel, sérült
870. tétel
Ollós szék
magyar, 19. sz. második fele, tömör diófa, faragott díszítéssel
871. tétel
Támlásszék
Itália, 17. sz., tömör fenyőfa, faragott díszítéssel, sérült
872. tétel
Láda
Itália, 17. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, homloklapján címerábrázolással, zárszerkezet hiányzik, zsanér sérült
873. tétel
Komód
Itália, 17. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, bronz veretekkel, teteje pótolt, kis sérüléssel
874. tétel
Pad
Itália, 17. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, háttámláján címerábrázolással, sérült
875. tétel
Női íróasztal
olasz, 19. sz., tömör diófa és diófa borítással, kihajtható írólappal, 3 kis fiókon fém húzógombbal
876. tétel
Karosszék
francia, 18. sz., tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, vésett "H. M." monogrammal
877. tétel
Írókomód
Itália, 18. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, lehajtható lapja mögött 4 kis fiókkal, eredeti zárszerkezetekkel
878. tétel
Komód
német, 18. sz. közepe, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, eredeti zárszerkezetekkel, 1 db kulccsal, sérült
879. tétel
Ládaszekrény
Nyugat-Európa, 18. sz., tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, esztergált lábazaton, kovácsoltvas pántokkal és zárral, kulcs nélkül
880. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
861-880
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS