230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
1927-1930
Palack dugóval
Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, festett fehércserép, jelezve az alján, fehér domború körpecsét, Zsolnay Pécs felirattal, formaszám: 1089, nyaka restaurált
1927. tétel
Kancsó
Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, folyatott mázas fehércserép, jelezve az alján: masszába nyomott Made in Austria-Hungaria, Zsolnay, Pécs jelzettel, formaszám: 1262, szájperem javított
1928. tétel
Cica
Eichwald, 1900 körül, mázas fajansz, jelzett az alján: Eichwald, formaszám: 4368
1929. tétel
Tál
Gádor István, 1960-as évek, mázas cserép, jelzett az alján: Gádor Hungary
1930. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
1927-1930
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS