Tükör
magyar, 1900 körül, laparanyozott, faragott hársfa, felújított
1000. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, florentin stílusú
1001. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. közepe, feles ütős szerkezet, aranyozott bronz tok, zománcozott számlappal, Lachenal Boult de la Madeleine No.1" felirattal, működőképes, kisebb igazításra szorul
1002. tétel
Kandalló óra
osztrák, 19. sz. vége, néma szerkezet, római számos számlap, préselt sárgaréz, üvegbúrával, fa talapzaton, 1 db kulccsal, működőképes
1003. tétel
Kandalló óra
tok: francia, 19. sz. eleje, bronz, későbbi javításra szoruló óraszerkezettel, számlap sérült
1004. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, egy kulccsal
1005. tétel
Smizett
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel
1006. tétel
Asztalka
osztrák, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni borítással, üveglapja alatt préselt, aranyozott bőr borítással, 3 db színezett metszet női arcképpel, sérült
1007. tétel
Fotel pár
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, kis sérüléssel
1008. tétel
Patikaszekrény
magyar, 20. sz. eleje, diófa, faragott díszítéssel, fiókokon szemesjávor borítással, tetején a márványlap és a csiszolt üveg fiókhúzók pótoltak
1009. tétel
Kandalló óra
1010. tétel
Asztali óra
1011. tétel
Fotel
magyar, 19. sz. első fele, fenyőfa alapon haboskőris borítással, sérült, felújításra szorul
1012. tétel
Karszék
francia, 19. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, felújított
1013. tétel
Füles fotel pár
Schmidt Miksa (1866-1935), fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, festett virágdísszel, kis sérüléssel
1014. tétel
Női toalettasztal
osztrák, 19. sz., tömör diófa és diófa borítással, felnyitható lapja alatt tükörrel, öt fiókkal, kihúzható lappal, sárgaréz veretekkel
1015. tétel
Posztamens
osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon diógyökér borítással, kis sérüléssel
1016. tétel
Posztamens
Fischer Ignác (?), 1900 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz és esztergált fa, restaurált
1017. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, mahagóni színűre pácolt fa, kis kopásokkal
1018. tétel
Asztalka
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, mahagóni és jávorfa intarziával, faragott díszítéssel, sérült