Díszöv
erdélyi-szász,19. sz. második fele, bársony alapon fémszálas szalag rátéttel, ezüstözött sárgaréz boglárokkal, csiszolt színes üveg díszítéssel
1754. tétel
Díszöv
erdélyi-szász,19. sz. második fele, bársony alapon aranyozott sárgaréz boglárokkal, színes csiszolt üveg díszítéssel
1755. tétel
Díszöv
erdélyi-szász, 19. sz. második fele, bársony alapon fémszálas szalag rátéttel, sárgaréz és ón boglárokkal
1756. tétel
Pisztoly
angol, 18. sz., kovás szerkezet, fa ágyazat, sárgaréz és kovácsoltvas, jelzett: "Tower" és G.R. koronás jelzet
1757. tétel
Kovás pisztoly
spanyol, 18. sz. első fele, "G. LOZA" beütött jelzéssel, kovácsoltvas, fa tuson réz berakással, töltőpálca pótolt
1758. tétel
Falikép
magyar, 19. sz.,festett papír, fémfólia, kagyló és kavics applikáció, eredeti keretével, sérült
1759. tétel
Tájkép madarakkal VÉDETT - NO EXPORT
francia, 18. sz., vászon alapon gyapjú és selyemszálas hímzés
1760. tétel
Falikép - gyümölcscsendélet
olasz, 19. sz. második fele, hímzett selyem alapon, fújt üveg díszítéssel, egykorú keretben, eredeti üvegével
1761. tétel
Dagerrotípia
osztrák, 19. sz. vége, réz keretben, eredeti bőr tokban, sérült
1762. tétel
Legyező
1763. tétel
Legyező
osztrák, 19. sz., faragott csont küllők, festett vászon flitter díszítéssel, német nyelvű feliratokkal, korabeli faragott, aranyozott fa keretben, sérült
1764. tétel
Apácamunka
osztrák, 1715, Vérrel könnyező Mária ábrázolással, színezett metszet, papír, hiányos papír roulé és selyem keretdísz
1765. tétel
Talpas kereszt
19. sz. vége, faragott fa gyöngyház berakásokkal, kis hiánnyal