230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
1566-1585
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
Fali víztartó edény
Itália, 18. sz., ónmázas majolika, sérült
1566. tétel
Fali víztartó edény
francia, 19. sz., ónmázas fajansz, jelezve a hátoldalán: Jean, sérült, hiányos
1567. tétel
Tál
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, jelezve az alján
1568. tétel
Tányér
Holics (?), 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált
1569. tétel
Borbély tál
francia, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján: C., restaurált
1570. tétel
Cukortartó
Buda, Kuny Domonkos műhelye, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján: OF, kis sérüléssel, restaurált
1571. tétel
Tál, 2 db
francia, Moustiers, 18. sz., ónmázas fajansz, egyik sérült
1572. tétel
Boros flaska
francia, Moustiers, 18. sz., ónmázas fajansz, jelzett az alján
1573. tétel
Tál
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, j. ho.: HH, sérült, Reproduálva: Balla Gabriella, Holics-Tata- Buda Budapest, 2010, 136. kép
1574. tétel
Albarello
Felvidék, 1800 körül, ónmázas fajansz, "U Fuscun" felirattal
1575. tétel
Olajoskorsó
Felvidék, 1843, ónmázas fajansz, hiányos, jelzett az alján: "D"
1576. tétel
Kancsó
Bélaháza, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált
1577. tétel
Csempe, 5 db
Delft, 17-18. sz., ónmázas fajansz, sérült
1578. tétel
Dísztál
francia, 1800 körül, ónmázas fajansz
1579. tétel
Korsó
Dejte, 1891, ónmázas fajansz, jelezve az alján: KG Dejte, kis sérüléssel
1580. tétel
Tányér
Modor, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
1581. tétel
Kancsó
Felvidék, 1794, fülénél datált, ónmázas fajansz, fenekén IP monogrammal, restaurált
1582. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, sérült
1583. tétel
Kancsó
19. sz. első fele, ónmázas fajansz, kék díszítéssel, kis sérülésekkel
1584. tétel
Tál
Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, sérült
1585. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
1566-1585
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS