Italkínáló
magyar, 1920 körül, bükkfa és diófa, belsejében üveg polcokkal, felújított
1040. tétel
Art - deco íróasztal
magyar, 1920 körül, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, hátoldalán vitrines résszel, műanyag húzókkal, felújított
1041. tétel
American heating kályha
USA, 1920 körül, Unio 20 típusú, öntöttvas, máriaüveg betétekkel, működőképes
1042. tétel
Csillár
osztrák, 1900 körül, kalapált sárgaréz, színes üvegpaszta berakásokkal, 6+1 égős, felújított
1043. tétel
Posztamens
osztrák, 1910 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz oszlopgyűrűkkel, kis sérüléssel
1044. tétel
Csillár
Guido Polloni, Firenze, 1930 körül, jelzett az egyik üvegen: Guido Polloni Fiorenza, zománcfestett és aranyozott üveg és fa szerkezet, egy üveg pótolt, kis javítással
1045. tétel
Távcső
Nyugat-Európa, 19. sz. második fele, sárgaréz, állítható fa állványzattal
1046. tétel
Vadászpuska tartó állvány
magyar, 20. sz. első fele, szarvasagancs és fa
1047. tétel
Hordozható festőállvány
magyar, 1900 körül, tölgyfa, fém szerelékkel, állítható magasságú lábakon
1048. tétel
Kandalló óra és kandeláber pár
Budapest, 20. sz. eleje, jelzett: Lechner József, feles ütős szerkezet, ónix tok, aranyozott bronz szerelékkel, felhúzó kulccsal, sérült
1049. tétel
Italkínáló posztamens
osztrák, 20. sz. eleje, szemesjávor borítással, esztergált bükkfa lábakon, sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel
1050. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, pácolt bükkfa és sárgaréz, sérült
1051. tétel
Kínáló állvány
osztrák, 20. sz. eleje, pácolt, hajlított, gőzölt bükkfa, sárgaréz veretekkel, három üvege pótolt, apró hibával
1052. tétel
Paraván
osztrák, 1910 körül, mahagóni színűre pácolt bükkfa, textil borítású paneljein színezett metszet, női portrékkal, négyrészes, két irányba nyitható
1053. tétel
Posztamens
osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz peremmel és lábakon, kis sérüléssel
1054. tétel
Asztali irattartó
magyar, 20. sz. eleje, tölgyfa, belsejében rekeszekkel, bronz veretekkel, felújított
1055. tétel
Dolgozószoba garnitúra, 2 db-os
1056. tétel
Csillár VÉDETT NO EXPORT
1057. tétel
Karszék
osztrák, 1910 körül, feketére pácolt fa, tölgyfa és gyöngyház intarziával, sárgaréz papucsokkal, felújított
1058. tétel
Szalonasztal