Fürdőpohár
magyar, 1900 körül, színtelen üveg, zománcfestett díszítéssel, "szovátai emlék" felirattal, aranyozása kissé kopott
1671. tétel
Pohár
osztrák, 19. sz. közepe, tejüveg, zománcfestett díszitéssel, pereme aranyozva, füllel
1672. tétel
Fürdőpohár, 4 db
1673. tétel
Fürdőpohár
osztrák, 19. sz. második fele, festett porcelán, aljában, lithophan ábrázolással
1674. tétel
Bólés készlet, 9 db-os
osztrák, 19. sz. vége, festett, aranyozott, halványkék színű üveg, zománcfestett díszítéssel, ranyozása kopott
1675. tétel
Parfümös flakon
osztrák, 19. sz. vége, részben kékszínű csiszolt köszörült üveg, aranyfestett díszítéssel, aranyozása kissé kopott